Betfan logo

BetFan

Zakład bez ryzyka 600zł, bonus od 3 pierwszych wpłat : 3x 777zł

Najlepszy bonus powitalny
 • Bonus
 • Obsługa klienta
 • Oferta
 • Bezpieczeństwo
 • Kursy
 • Obstawianie meczy na żywo
3.7

Podsumowanie

Mocne strony:

 • Wysoki bonus powitalny, najwyższy zakład bez ryzyka do 600zł ! szeroka oferta promocji (14% zwrotu na podatek, codziennie inna promocja)
 • Świetnie przygotowana aplikacja
 • Szybkie wypłaty

Słabe strony:

 • Brak opcji wpłat na konto bukmachera używając karty płatniczej lub portfela internetowego
 • Obsługa klienta nie jest dostepna 24h/dobę

BETFAN to nowy bukmacher z polskim kapitałem. Swoją działalność rozpoczyna od internetu i póki co nie wiadomo czy otworzy również punkty stacjonarne.  Bukmacher zachęca graczy szeroką ofertą zakładów, najwyższym zakładem bez ryzyka 600 zł ,promocją gra bez podatku (+14% od bukmachera) oraz bonus od trzech pierwszych wpłat 3x 777zl !!

Dostępne dyscypliny

SPORT, LIVE, ESPORT i ROZRYWKA to kategorie produktów, które Befan oddaje Wam do dyspozycji. Ponad 1 500 000 zakładów miesięcznie zaspokoi potrzeby nawet najbardziej wymagających graczy. Gracze mogą obstawić około 30 najróżniejszych dyscyplin sportowych.

Zakłady live i streaming

Możesz zagrać o każdej porze dnia i nocy w zdarzenia, które trwają w danym momencie. Z tego co widać na stronie nie ma nawet obostrzenia w związku z łączeniem standardowych typów z zakładamy na żywo . Nie jest to dostępna opcja u wszystkich Bukmacherów. Betfan chwali się tym na swojej stronie, ponieważ jest to duża zaleta. Kursy w zakładach na żywo są atrakcyjne, a marża jest podobna do tej w przedmeczowych zdarzeniach.

Kursy i bonusy

Kursy na Betfan są w porównaniu do innych firm bardzo dobre. Co więcej nawet gdy kursy u konkurencji są wyższe warto wziąć pod uwagę, że Betfan oferuję gre bez podatku 14% (podatek Bukmacher bierze na siebie) więc wygrana może być dużo wyższa. Betfan to jedyne miejsce, gdzie zawsze wygrywasz więcej – 24h na dobę, 7 dni w tygodniu, Po prostu płaci Państwu podatki za Ciebie, dokładając odpowiednią kwotę do wygranej.

Dla przypomnienia Betfan jest legalnym bukmacherem, dlatego za każdy zakład należy odprowadzać 14-procentowy podatek do skarbu państwa (który w tym przypadku zwróci Betfan).

Legalny polski bukmacher BETFAN przygotował dla Graczy „Pakiet na start” w nowej, odświeżonej formie.

BETFAN zdecydował się nie tylko podwyższyć wartość Zakładu bez ryzyka, ale również przedłużyć jego ważność do trzech pierwszych wpłat. Teraz nowi Gracze będą mogli odebrać w BETFAN na start sześciokrotność dotychczasowej wartości – w sumie aż 600 zł. Do tego BETFAN dokłada coś czego nie było wcześniej, czyli 15 DARMOWYCH ZAKŁADÓW na Gry, Esport i Sport oraz mnożnik Pudziana. Wszystkie te profity obowiązują przy pierwszych trzech wpłatach. Szczegóły poniżej:

Zakład bez ryzyka do 600 zł (przedtem standardowo do 100 zł)

Otwórz konto, a Twój pierwszy kupon będzie „Zakładem bez ryzyka”. Jeżeli wygrasz, otrzymasz swoją wygraną. Jeżeli Twój kupon nie wejdzie, BETFAN zwraca wkład za kupon aż do 100 zł przy pierwszej wpłacie, do 200 zł przy drugiej i do 300 zł przy trzeciej. Łącznie możesz odebrać do 600 zł.

Promocja Betfan Zakład bez ryzyka do 600zl z

Mnożnik Pudziana 777 zł

Wpłać co najmniej 20 zł, a otrzymasz od tego bonus.

Aby uruchomić bonus trzeba jednokrotnie obrócić depozytem, grając kupon z ogólnym kursem równym co najmniej 2.0.

W celu przeniesienia środków z salda bonusowego na konto główne należy pięciokrotnie obrócić bonusem grając kupony z co najmniej trzema wydarzeniami (kurs ogólny kuponu nie mniejszy niż 3.0).

Przy przenoszeniu środków BETFAN wygrane mnoży x10! Czyli jeśli przeniesiesz 100 zł, to na Twoim koncie głównym, z którego możesz wypłacić środki, znajdzie się 1 000 zł.

Przy kolejnych depozytach zmienia się minimalna wpłata (druga – 40 zł, trzecia – 100 zł).

DARMOWE ZAKŁADY

OTWÓRZ KONTO, a otrzymasz od BETFAN 15 DARMOWYCH ZAKŁADÓW na GRY, ESPORT oraz SPORT. Wartość pojedynczego zakładu będzie równa 2 zł.

Po pierwszej wpłacie dostajesz 5 zakładów o wartości 2 zł każdego z nich na GRY. Przy nich kurs ogólny kuponu nie może być mniejszy niż 2.50.

Po drugiej wpłacie dostajesz 5 darmowych zakładów o tej samej wartości na ESPORT. Wówczas do promocji zaliczane są kupony z co najmniej 3 zdarzeniami po minimalnym kursie pojedynczego wydarzenia równym 1.35 (kurs ogólny kuponu niemniejszy niż 3.5).

Po trzeciej wpłacie dostajesz 5 darmowych zakładów na SPORT. W tym przypadku premiujemy kupony z co najmniej 3 zdarzeniami z minimalnym kursem 1.35 każdego z nich (minimalny kurs kuponu – 5.0).

i 2 zł każdego z nich na GRY. Przy nich kurs ogólny kuponu nie może być mniejszy niż 2.50.

 

Co więcej, Betfan daje możliwość Cashout czyli zamknięcia kuponu w trakcie trwania meczu, który obstawiliśmy.  Dzięki ciekawej promocji Radar 365 codziennie możesz wziąć udział w innej promocji.

Bezpieczeństwo

Firma działa zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych oraz prawem Unii Europejskiej. Co więcej jako legalny bukmacher firma podlega również regulacjom organu nadzorującego, jakim jest Ministerstwo Finansów. Firma jest bardzo profesjonalna , o czym stanowi ustanowiony i do dziś niepobity rekord Polski w szybkości uzyskania licencji bukmacherskiej online – urzędowe 6 miesięcy, co do dnia!

Połączenie jest bezpieczne, a używane są licencje SSL oraz zaufane połączenie. Nasze dane i środki pieniężne są bezpieczne. Zachowane więc zostały najwyższe standardy bezpieczeństwa internetowego.

Obsługa Klienta

Z bukmacherem możemy skontaktować się za pomocą czatu na żywo, który działa każdego dnia od godz. 8 do 23 lub e-maila: bog@betfan.pl. . Na pomoc nie czeka się długo, co jest dość ważnym atutem w dobie wszelkiego pośpiechu

Aplikacja Bukmacherska

Betfant oferuje swoim graczom świetnie działający serwisu bukmacherskiego, ale również z zakończeniem 2017 roku uruchomił aplikację mobilną na iOS i Androida. Pozostali użytkownicy mogą korzystać z mobilnej wersji strony tego bukmachera.
Aplikacja działa szybciej niż tradycyjna wersja mobilna, znajdziemy w niej wszystkie wydarzenia oraz zawiera kilka ciekawych funkcji, takich jak wyszukiwarka zakładów po datach i nazwach zespołów. Aplikacja zawiera również funkcję Match Tracker, która tworzy wizualizacje meczów.

Aplikacja mobilna Forbet jest zdecydowanie godna polecenia, ponieważ dostarcza graczom wszystkiego, czego potrzebują dla mobilnego typowania zakładów z dowolnego miejsca i w dowolnym czasie, nie sprawiając przy tym problemów z funkcjonalnością.

 

Opcje depozytowe

Pierwsza wpłata na konto bukmachera Betfan, która musi zostać przeprowadzona z rachunku bankowego, którego właścicielem jest gracz. Służy to jako weryfikacja a  później na to konto będą przelewane wygrane, zlecone przez gracza.

Betfan współpraccuje z portalami płatniczymi- Przelewy24 i Blika.

Betfan nie oferuje innych metod wpłat na konto bukmachera jak  wpłaty kartą (a jest to niezbędny standard), czy też poprzez portfele elektroniczne.

Betfan podnosi standard swoimi szybkimi wypłatami. 97 %  graczy objętych jest możliwością uzyskania wypłaty swoich wygranych w ciągu zaledwie 15 minut. Szybkie wypłaty realizowane są przez cały tydzień między 7:00 a 23:00. Gracz może dokonać maksymalnie trzech szybkich wypłat dziennie, każda na kwotę do 4999 zł. 

Pozostałe wypłaty realizowane są w maksymalnie 48 godzin.

Rodzaje zakładów tenisowych

Betfan oferuje szeroką gamę zakłądów tenisowych na żywo jak i na zwycięzce turnieju.

 

Sprawadź jak obstawiać mecze tenisowe w naszym artykule

Powodzenia 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *