LvBet logo

LvBet

Bonus powitalny 3333zl Bonus bez depozytu do 20zl

Szeroka oferta bukmacherska
 • Bonusy
 • Obsługa klienta
 • Oferty
 • Kursy
 • Bezpieczeństwo
 • Obstawianie meczy na żywo
4.1

Podsumowanie

Mocne strony:

 • Wysoki bonus powitalny, szeroka oferta promocji
 • Wysokie kursy
 • Szeroka oferta bukmacherska

Słabe strony:

 • Mało rozbudowana oferta zakładów online
 • Brak transmisji na żywo

LvBet posiada jedną z najbardziej rozwiniętych ofert spośród wszystkich bukmacherów internetowych, dostępnych na rynku zakładów sportowych. Zdecydowanie najpopularniejszą i najbardziej nowatorską opcją są zakłady online.

LvBet to legalny bukmacher internetowy. Swoje istnienie na polskim rynku zakładów bukmacherskich zawdzięcza licencji Ministerstwa Finansów, regulującej zakłady online na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Dzięki temu, usługi świadczone przez LvBet  w pełni umożliwiaja graczom dostęp do profesjonalnej oferty zakładów sportowych.

Pewna marka, budząca głębokie zaufanie jej użytkowników. Przekonały się już o tym rzesze graczy zakładów sportowych.

Dostępne dyscypliny

LvBet jest miłośnikiem zakładów sportowych i  z pewnością wyróżnia się swoją bardzo bogatą ofertą dostępnych sportów. Wśród dostępnych tu dyscyplin, znajdziemy oczywiście te najbardziej popularne, jak tenis, piłka nożna, siatkówka, koszykówka, piłka ręczna, boks, tenis stołowy.  Oprócz tych popularnych, są też te rzadziej typowane, jak biathlon, rzutki czy piłka wodna.

LvBet to bukmacher oferujący również szeroką gamę specjalnych zakładów bukmacherskich. Większość z nich zapewnia ponad 100 wydarzeń sportowych, które można obstawić w jednym zakładzie, również w opcji zakładu live.

Zakłady live i streaming

Oferta na zakłady na żywo pokrywa najpopularniejsze rynki, ale ich ilość nie jest imponująca.  Niestety LvBet nie oferuje transmisji na żywo.

Kursy i bonusy

LvBet oferuje bardzo korzystne kursy porównując z innymi Polskimi bukmacherami. Dla przykładu Totolotek czy STS zazwyczaj oferują niższe kursy.

Oprócz korzystych kursów Bukmacher oferuje graczom szeroki wachlarz promocji i bonusów.

Na start nowy gracz otrzyma aż 3333zł : 2000zł przy pierwszym depozycie, 1000zł przy drugim depozycie i 333zł zakład bez ryzyka.

Oprócz tego, Bukmacher oferuje szeroki wybór promocji tematycznych, możliwość zbierania LV punktów a fani wszystkich popularnych w Polsce lig czy drużyn, mogą korzystać ze specjalnie przygotowanych dla nich bonusów.

Podsumowując, opłaca się grać z LVbetem nie tylko pod względem bonusów, ale jest to także dobry partner do długoterminowej gry. Marże bukmachera są niskie i zwykle nie przekraczają 3 lub 4%. Dzięki temu LvBet konkuruje nawet z powodzeniem z zagranicznymi firmami.

Bezpieczeństwo

Jak podkreśla LvBet bezpieczeństwo graczy jest dla bukmachera priorytetem. Firma działa zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych oraz prawem Unii Europejskiej. Specjalnie dedykowany dział bezpieczeństwa na bieżąco monitoruje potencjalne zagrożenia w celu zapobiegania i przeciwdziałania wszelkim podejrzanym aktywnościom, aby mieć pewność, że dane klientów są bezpieczne. LvBet podlega również regulacjom organu nadzorującego, jakim jest Ministerstwo Finansów.

Obsługa Klienta

LvBet zapewnia profesjonalną obsługę klienta. Klient może wypełnić specjalny formularz, wysłać maila czy skontaktować się poprzez czat na żywo, który dostępny jest 24 godziny na dobę.

Aplikacja Bukmacherska

W aplikacji można skorzystać z pełnej oferty na zakłady prematch i na żywo.

Strona mobilna jest łatwa w obsłudze, szybko można postawić zakład czy wpłacić depozyt.

Opcje depozytowe

LvBet oferuje ekspresowe wypłaty, dzięki którym środki niezależnie od dnia i godziny, znajdą się na koncie gracza w przeciągu 15 minut!

Bukmacher oferuje szeroki wybór metod wpłaty środków, tak aby każdy klient mógł skorzystać z preferowanego przez siebie sposobu, a jego środki były całkowicie bezpieczne. Oferta zawiera zarówno szybkie przelewy, jak również aplikacje płatnicze i portfele elektroniczne jak Paymenticon, Blik, Przelewy24, Skrill, Dotpay, Tpay, Paysafecard.

Rodzaje zakładów tenisowych

Sprawadź jak obstawiać mecze tenisowe w naszym poradniku

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *