Łukasz Kubot przybija piątkę swojemu partnerowi podczas meczu tenisowego

Tym razem przeniesiemy się do ATP Acapulco czyli Mexico Open.
Rafael Nadal jest największą gwiązdą turnieju ATP Tour 500 w Acapulco. W meksykańskiej imprezie świetnie prezentuje się również polsko-brazylijska para Łukasz Kubot i Marcelo Melo.
Na kogo warto obstawiać jutrzejsze pojedynki ?


Zaczniemy od gwiazdy turnieju, czyli Rafaela Nadala (2), który dwukrotnie triumfował w turnieju w Meksyku, gdy impreza odbywała się na mączce. Teraz turniej rozgrywany jest w Acapulco na kortach twardych.
Hiszpan spotka się z Serbem Miomir Kecmanovic (50). Obaj zawodnicy mają ze sobą świetny start w tym turnieju. Bez wątpliwości Miomir chciałby iść śladami swojego rodaka Djokovica, jednak uważamy, że będzie mu trudno stawić poważny opór Nadalowi. Tak jak i bukmacherzy, stawiamy, że Nadal wygra w dwóch setach.

Zawodnik Betfan Forbet LV Bet Milenium
Rafael Nadal  1.07  1.08 4.15  1.08
Miomir Kecmanovic 7.60  8.00 1.20  8.06
Rafael Nadal
Rafael Nadal

Kolejnym wartym obejrzenia i grania pojedynkiem w ATP Acapulco będzie mecz Francuza Adrian Mannarino (42) przeciwko zawodnikowi z Bułgarii Grigor Dimitrov (22).
Zawodnicy dotychczas grali ze sobą tylko jeden raz w 2016 roku a wynik zakończył się na korzyść Dimitrova.
Według nas i tym razem zwycięstwo będzie po jego stronie. Przeciwko mocniejszym zawodnikom Bułgar przeważnie reprezentuje pasywny styl gry jednak uważamy, że w meczu z Francuzem to on będzie dominował, szczególnie używając swojego silnego forehandu.
Mannarino lepiej radzi sobie na szybszych nawierzchniach niż ta w ATP Acapulco

Zawodnik Betfan Forbet LV Bet Milenium
Adrian Mannarino  3.20  3.30 3.1  3.29
 Grigor Dimitrov 1.33  1.34 1.33  1.34


Kolejnym mecze, który nas niezwykle interesuje jest mecz naszego rodaka Łukasza Kubota i Marcelo Melo przeciwko braciom Lopez F i Lopez M.
Pary spotkały się ze sobą trzy razy w 2017 roku i bilans zwycięstw wynosi 2:1 na korzyść Kubota i Melo.
Kubot i Melo są w bardzo dobrej formie i jeśli szukacie bezpiecznego zakładu sugerujemy obstawiać właśnie ten pojedynek.

Zawodnik Betfan Forbet LV Bet Milenium
Lopez F i Lopez M.  3.50  3.45 4.15  3.64
Kubot Ł , Melo M 1.28  1.28 1.20  1.29


Na turniej ATP Rotterdam partner LV Bet przygotował promocję w której operator dorzuca +14% do wygranych w aplikacji LV BET na turnieje tenisowe! Sprawdź więcej szczegółów i regulamin tutaj.Image

This image has an empty alt attribute; its file name is 728x90_Tenisowy_LVbet_Tour_affiliate.jpgCo więcej z kodem „TENISBET” partner Betfan oferuje zakład bez ryzyka do 100 zł (szczegóły promocji: tutaj).

Sprawdź jak obstawiać mecze tenisowe w naszym przewodniku

Powodzenia !Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *