David Goffin uderzający piłkę z forhandu podczas meczu tenisowego

Niesamowite jak Korona wirus zmienił całkowicie nasze realia. Wracamy myślami do roku 2019, w którym dokładnie podczas majówki szykowaliśmy się na oglądanie i obstawianie meczów na ATP Rome rozgrywanym na przepięknym stadionie Foro Italico.

Dla pocieszenia mamy parę pomysłów co obstawiać w zakładach bukmacherskich, czyli tenis vs korona wirus


1 maja rozpoczął się turniej Tennis Point Exhibition series, w którym występuje ośmiu zawodników, między innymi Yannick Hanfmann i Dustin Brown . Rozgrywki odbywają się w Niemczech i jedynie zawodnicy, którzy obecnie znajdują się w Niamczech mogą w nich uczestniczyć.
Mecze będą transmitowane na Tennis Channel, a wyniki będą przekazywane firmom bukmacherskim.
Uważamy, że Dustin Brown (239 w rankingu ATP) może być sporą niespodzianką tych rozgrywek. Dustin jest Niemcem, który najwyżej w swojej karierze był na 64 miejscu w 2016 roku. Warto wspomnieć , że Brown w bilansie pojedynków z Nadalem prowadzi 2:0.

Dustin Brown


Kolejne wydarzenie, które możecie obserwować jest turniej tenisowy w Miami – International Tennis Series. Zawodnicy grają pojedynki każdy z każdym do czterech wygranych gemów (przy stanie 3-3 jest rozgrywany tie break), w momencie równowagi jest rozgrywana tak zwana złota piłka (bez przewag).
Co więcej, Nasi legalni bukmacherzy dają możliwość obstawiania meczów w Rosyjskim Mastersie, lidze Pro series w Białorusi oraz dla fanów sportów wirtualnych- ATP w Monachium.

Co obstawiać w zakładach bukmacherskich w Maju ?

Wydarzenie, którego nie możemy się doczekać jest orgniazowany przez Patrica Mouratoglou pięciotygodniowa impreza Ultimate Tennis Showdown, która odbędzie się na kortach jego akademii znajdującej się nieopodal Francuskiej Riwiery. Mecze rozpoczną się 16 maja, a pierwszy pojedynek zostanie rozegrany pomiędzy Davidem Goffinem (10 w rankingu ATP) a Alexeiem Popyrinem (103 w rakingu ATP).


Turniej odbędzie się bez obecności kibiców, ale organizatorzy zapewniają, że mecze będą dostępne online, co więcej widzowie będą mieli możliwość zobaczenia rozmów zawodników z trenerami czy podczas przerw między zawodnikami. Jak zapowiada Patric Mouratoglou zawodnicy będę mogli wyrażać swoje emocje i nie będą objęci regulaminem i karami jak odbywa się to podczas oficjalnych rozgrywek. To forma przekazu ma za zadania pokazać światu świetnych zawodników razem z ich osobowością. Pomoże to również młodym zawodnikom przetrwać finansowo czas pandemii. Czekamy na więcej !

LV_BET_PL_1500_KUBA_1150x120

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *