Matteo Berrettini

Przed nami kolejne towarzyskie batalie zawodników i zawodniczek rywalizujących w towarzyskich turniejach tenisa ziemnego. Przygotowaliśmy dla Państwa dwie ciekawe , bukmacherskie propozycje na zakłady tenisowe , które mogą przynieść nam dodatkową gotówkę. Jak będzie ? O tym przekonamy się już pod wieczór , wcześniej jednak zapraszamy na naszą krótką analizę .

MatchPlay 120 (USA), twarda


Blanch U. – Lorenzi.P

Nasz typ – 1

Starcie 240 tenisisty świata ze 121 zawodnikiem rankingu ATP. Skąd więc nasz typ na wygranie tego spotkania przez amerykańskiego gracza? Otóż, Ulises jest w bardzo dobrej , wręcz znakomitej  dyspozycji w okresie przygotowującym wszystkich graczy do powrotu rywalizacji ATP.

Obaj zawodnicy mogą pochwalić się małymi seriami. Amerykanin wygrał bowiem 6 spotkań z rzędu a Lorenzi -4. Włoski zawodnik lubi jednak odnosić sensacyjne porażki i naszym zdaniem przegra ten mecz, podobnie jak to było w marcu gdzie w jedynym rozegranym meczu między tymi zawodnikami wygrał Ulises – 2:1. Kurs na Amerykanina jest dość wysoki , a gra na Jego terenach to kolejny , dodatkowy bonus i argument przemawiający za wygraniem tego meczu przez Blancha.

 ForbetBetClickBetFanTotolotekLV Bet
Blanch1,621,681,671.651,58
Lorenzi2,172,052,082.102,19

Thiem’s Seven (Austria), ziemna

Berrettini – Novak

Nasz typ – 1

Przesadzone kursy zobaczymy w starciu Włocha z Austriakiem . Dla mnie 8 rakieta świata nie będzie miała żadnych problemów w starciu z 85 zawodnikiem rankingu ATP. Matteo to jeden z najbardziej obiecujących graczy młodego pokolenia. 24 latek przebojowo wdarł się do czołówki światowej i nawet w towarzyskich turniejach pokazuje swój kunszt w tenisie ziemnym. Jego rywal odniósł co prawda 4 zwycięstwa z rzędu ale wszystkie na rodzinnych kortach , w pojedynkach z austriackimi rywalami. Dziś Włoch przerwie Jego passę , a sam odniesie 2 wygraną z rzędu bowiem ostatnio wygrał 4:0 z Popyrinem , grając na innych , turniejowych zasadach.

 ForbetBetClickBetFanTotolotekLV Bet
Berrettini1,251,251,251.251,23
Novak3.503,553.553.503.6

A Wy co uważacie o naszych typach ??? Zagracie razem z Nami czy może macie inne , tenisowe typy??? Zapraszamy do komentowania i oczywiście życzymy wszystkim zarówno tenisowych emocji jak i wysokich wygranych w bukmacherskich zakładach!

https://tenisbet.com/wejdz/lvbet

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *