Rakieta tenisowa na korcie

Zaraz po finałach Kozerki Open, które odbyły się we wtorek najlepsi polscy tenisiści przenieśli się na korty w Łodzi. Niestety, szóstym turnieju cyklu LOTOS PZT Polish Tour nie wystąpią m.in.: Kamil Majchrzak i Daniel Michalski. Anastazja Szoszyna zagra z kolei wyłącznie w zawodach deblowych.

Turniej rozpoczął się w środę a już dziś poznaliśmy ćwierćfinalistów:

Miejsce w najlepszej ósemce bez większych problemów zapewnił sobie rozstawiony z numerem pierwszym Kacper Żuk, który oddał tylko pięć gemów Szymonowi Kielanowi.

Do ćwierćfinału awansowali także: Michał Dembek, Jan Zieliński, Paweł Ciaś, Maciej Rajski, Piotr Gryńkowski oraz Yann Wójcik.

U kobiet również większość faworytek udanie rozpoczęła turniej.

Do ćwierćfinału weszły zawodniczki: Katarzyna Piter, Stefania Rogozińska-Dzik, Joanna Zawadzka, Martyna Kubka, Julia Oczachowska, Paula Kania-Choduń oraz Zuzanna Szczepańska. Dokończenie spotkania drugiej rundy pomiędzy Magdaleną Hędrzak i Katarzyną Wysoczańską z powodu zapadającego zmroku zostało przełożone na dziś. 

Sprawdź typy bukmacherskie na dzisiejsze mecze.

Dzisiejsze mecze zaczynają się o godzinie 11:00 od meczu Michał Dembek (1.50 kurs Betfan) vs 
Filip Kolasinski (kurs 2.50). My stawiamy na Kolińskiego, który świetnie zaprezentował się w 3 setowym pojedynku z Michalskim w ostatnim turnieju, jest on w świetnej formie i w dodatku bardziej wypoczęty. 

Zakład bez ryzyka do 100zł

Drugi ćwierćfinał rozegrają Jan Zieliński vs Piotr Gryńkowski. Polecamy obstawić na Gryńkowskiego (kurs Betfan 2.65), który zdobył brązowy medal na Mistrzostwach Polski, jego ulubioną nawierzchnią jest mączka, na której jest niezwykle regularny i cierpliwy. Jan Zieliński (kurs Betfan 1.45) jest świetnym deblistą, ale uważamy, że w grze singlowej to Gryńkowski będzie dominował. 

Transmijsję z meczów możesz oglądać : http://lotospztpolishtour.pl/

Sprawdź nasze porady jak obstawiać mecze tenisowe. Powodzenia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *