Kamil-Majchrzak

Półfinałowe typy – Mistrzostwa Polski w tenisie w Bytomiu – TYPUJEMY!

Mistrzostwa Polski w tenisie ziemnym przyniosły jedną ale jakże spektakularną sensację ! Każdy z Was pewno doskonale wie , że już w 2 rundzie z turniejem pożegnał się  nasz najlepszy obecnie tenisista w kraju czyi Hubert Hurkacz.  Jeszcze nie tak dawno ostrzyliśmy sobie apetyty na pojedynek Huberta z Kamilem Majchrzakiem o miano najlepszego tenisisty w Polsce. Niestety, w grze został już tylko ten drugi. Większość z Was obawia się teraz typowania polskich Mistrzostw ? My nie , wręcz przeciwnie , zapraszamy do poniższej , krótkiej i trafnej analizy.

Na sobotni dzień zaplanowano 4 spotkania półfinałowe w rywalizacji kobiety i mężczyzn. Panowie jednak rozegrają o jedno spotkanie więcej a wszystko to przez deszcz , którego opady spowodowały przerwanie ostatniego , ćwierćfinałowego starcia , w którym to,  pogromca turniejowej 1, czyli –Kasnikowski musi dokończyć swój pojedynek z Grynkowskim. Aktualnie ten pierwszy prowadzi 1 : 0 . Ciekawostką jest jednak fakt , iż Maks prowadzi  nie w setach a… w gemach! Niestety , obaj tenisiści zdołali rozegrać zaledwie 1 gema i zostali zmuszeni do opuszczenia kortu. Mecz ten ma zostać wznowiony dzisiaj , z samego rana . Na wygranego tego pojedynku czeka już Kacper Żuk , który nie zależnie od wyniku tego starcia będzie faworytem do awansu i rywalizacji o złoty medal !

Tam zapewne zobaczymy Kamila Majchrzaka , który świetnie sobie radzi na bytomskich kortach i nie powinien mieć żadnych problemów z pokonaniem Michalskiego co zapewni mu udział w niedzielnym , finałowym starciu. Kurs. 1.16 – na podbicie wydaje się być trafny i mądry . Naszym zdaniem sensacji nie będzie.

Prócz rywalizacji Panów , możemy obserwować również grę Kobiet ! W półfinałach możemy zobaczyć Magdalenę Fręch, Kasię Kawę czy jej imienniczkę – Kasię Piter. To towarzystwo uzupełnia rewelacyjna Ukrainka – Shoshyna , która sensacyjnie pokonała w ćwierćfinale naszą Maję Chwalińską 2:1.  22 letnia tenisistka zagra jednak w półfinale z jedną z kandydatek do złotego medalu czyli z Magdą Fręch.  Pokonanie naszej rodaczki wydaje się być poza zasięgiem tej zawodniczki . Kurs 1.22 może nie jest za wysoki , ale za to kusi i zobowiązuje by dołożyć ten mecz do naszego kuponu . Dlaczego?  Pierwszy argument , który przychodzi nam do głowy ? Tydzień temu obie Panie mierzyły się na kortach w Polsce i….Madzia nie dała swojej rywalce żadnych szans – wygrała- łatwo, szybko i przyjemnie.  Wystarczy?

Drugi półfinał to naszym zdaniem zbyt wysokie kursy na Katarzynę Kawę. Około 1.45 płacą bukmacherzy za wygranie tego pojedynku przez wyżej notowaną w rankingach i naszym zdaniem będącą w dużo lepszej dyspozycji – Kawę , która zmierzy się z Kasią Piter. Ta druga mocno męczyła się w ostatnim swoim pojedynku co nie daje jej, żadnych dobrych prognostyk przed starciem z dużo mocniejszą rywalką.

 ForbetBetClickBetFanTotolotekLV Bet
Majchrzak1,081,071,111.141,11
Michalski6,206,005.504.665.55
 ForbetBetClickBetFanTotolotekLV Bet
Fręch1,121,121,251.201.15
Shoshyna5,004,903.553.874.75
 ForbetBetClickBetFanTotolotekLV Bet
Kawa1,371,361.421.301.35
Piter2,852,752.653.102.95

Dzisiaj proponujemy zagrać wygrane Majchrzaka, Fręch oraz Kawy. Nasz kurs wyniesie około 2 zł. Będzie to fajna i spodziewamy się, że łatwa okazja do podwojenia swoich posiadanych środków! Zgadzacie się z Nami??? Śledzicie Mistrzostwa Polski w Bytomiu??? Jakie są Wasze typy na złote medale ??? Zapraszamy do komentowania i dzielenia się swoimi spostrzeżeniami

Betclic

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *