Już dziś o godzinie 10:00 ruszy finał Mistrzostw Polski w tenisie kobiet, w którym zagra Magdalena Fręch (4 w rankingu PZT ) oraz Katarzyna Kawa (3 w rankingu PZT) . Balans pojedynków zawodniczek przedstawia się na korzyść Magdy, która czuje się bardzo pewnie ponieważ gra „na swoich kortach”. Według nas Magda prezentowała lepszą formę podczas całych Misrzostw. Jak zawodniczka sama przyznała „Finał będzie trudny. Kasia jest wymagającą przeciwniczką, szczególnie na mączce. Nastawiam się na zaciekły pojedynek” Bukamcherzy podzielają naszą opinie i kursy na Magdę są słabsze niż na Kasię !

 ForbetBetClickBetFanTotolotekLV Bet
Fręch1,581,581,551,551,54
Kawa2,232,112,302,242,3

Zaraz po finale kobiet rozpocznie się finał Mistrzostw Polski w tenisie mężczyzn gdzie spotkają się Kacper Żuk oraz Daniel Michalski. Daniel sprawił nie lada niespodziankę pokonując faworyta Kamila Majchrzaka. Warto dodać, że ciężko jest utrzymać „życiową” formę przez więcej niż jeden pojedynek, więc obawiamy się, że będzie trudno Danielowi zaprezentować ten sam wysoki poziom.

Kacper od dłuższego czasu utrzymuje wysoką formę.

Zawodnicy znają się bardzo dobrze i na pewno będzie to zacięty pojedynek. Większość pojedynków wygrał Kacper. Uważamy, że Kacper ma większe szanse na zwycięstwo tego pojedynku

 ForbetBetClickBetFanTotolotekLV Bet
Majchrzak2,112,081,602,142,16
Żuk1,631,612,201,601,62

Więcej szczegółów znajdziesz na oficjalnej stronie Mistrzostw Polski w Bytomiu na Facebooku.

Wybierz jeszcze jeden kupon i zgarnij ekstra 100zł z Betclikiem ! Oferta dostępna jedynie do końca dnia !

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *