Dwa Portrety Polskich Tenisistów : Iga Świątek i Hubert Hurkacz

Już jutro przed nami bardzo ciekawe pojedynki naszych rodaków, Huberta Hurkacz w ATP w Dubaju oraz Iga Świątek w WTA w Doha.
Pierwszy swój mecz około godziny 13:00 rozegra Hubert Hurkacz (30) przeciwko Alexander Bublik (47).


Będzie to pierwszy pojedynek tych zawodników. Obaj zawodnicy są rosnącymi gwiazdami i będzie to bardzo ciekawy pojedynek. Bublik ma bardzo ciekawy styl a Hurkacz bardzo solidną grę. Mecz będzie bardzo wyrównany i wydaje nam się, że przeważą detale jak między innymi siła psychiczna. Mamy wrażenie, że ostatnio Hurkacz słabej radzi sobie z presją za to Bublik ma bardzo chłodną głowę i podchodzi do meczów bardzo rzeczowo.
Chociaż serce mówi Hurkacz to i tak minimalnie obstawiamy na Bublika , na którego kursy są również znacznie korzystniejsze.

Zawodnik Betfan Forbet LV Bet Milenium
Hubert Hurkacz  1.52  1.54 1.52 1.54
Alexander Bublik 2.46 2.50 2.40 2.50Na turniej ATP w Dubaju partner LV Bet przygotował promocję w której operator dorzuca +14% do wygranych w aplikacji LV BET na turnieje tenisowe! Sprawdź więcej szczegółów i regulamin tutaj.


W niemalże tym samym czasie swój pojedynek w drugiej rundzie rozegra Iga Świątek (50) przeciwko Svetlana Kuznetsova (46). Nastoletnia Iga pierwszy raz zmierzy się z 16 lat starszą Rosjanką. Iga świetnie rozpoczęła ten sezon, wygrywając dotychczas 7 meczów a przegrywając tylko jeden mecz. Z kolei bilans Svetlany w tym sezoniewynosi 3-3.


Uważamy, że Iga jest w rosnącej formie, jest również świetnie przygotowane mentalnie i wierzymy ma wielkie szanse na zwycięstwo tego pojedynku i na nią też obstawiamy.

Zawodnik Betfan Forbet LV Bet Milenium
Iga Świątek  1.60  1.62 1.59 1.62
Svetlana Kuznetsova 2.28 2.32 2.25 2.31

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *