David Goffin uderzający piłkę z backhandu

***Dobra wiadomość – turnieje tenisowe wznowione***


Gazeta The Telegraph poinformowało, że 1 maja rozpocznie się turniej Tennis Point Exhibition series, w którym wystąpi ośmiu zawodników, między innymi Yannick Hanfmann i Dustin Brown . Rozgrywki rozpoczną się w Niemczech i jedynie zawodnicy, którzy obecnie znajdują się w Niamczech mogą w nim uczestniczyć.
Mecze będą transmitowane na Tennis Channel, a wyniki będą przekazywane firmom bukmacherskim.

Nie możemy się doczekać powrotu do gry 🙂
Hanfmann zdradził, że tenisiści będą walczyć o pewną pulę nagród, a część wygranej będzie przeznaczona na cele charytatywne.

A to nie koniec dobrych wiadomości, Patrick Mouratoglou zorganizuje pięciotygodniową imprezę Ultimate Tennis Showdown, która odbędzie się na kortach jego akademii na znajdującej się nieopodal Francuskiej Riwiery. Mecze rozpoczną się 16 maja, a pierwszy pojedynek zostanie rozegrany pomiędzy Davidem Goffinem a Alexeiem Popyrinem.

Liczymy, że ilość lokalnych rozgrywek wzrośnie, jak informuje nas TenisKlub Czechy oraz Niemcy zezwolili na korzystanie z kortów tenisowych. Będzie to również możliwe w Austrii od 1 maja.

W międzyczasie zapraszamy do śledzenia naszego poradnika dzięki któremu będziesz gotowy do obstawiania meczy tenisowych 🙂

Będziemy informawać was na bieżąco które turnieje tenisowe zostaną wznowione !

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *