Iga Świątek z pucharem po wygranej Roland Garros

Ostatnio mało wspominaliśmy o zakładach bukmacherskich a w pełni skupiliśmy się na tenisie. Taki jest również nasz plan na rok 2021! Będziemy głównie pisać dla Was o tenisie, ale postaramy się łączyć to z nasza druga pasją, czyli bukmacherką. Przeglądając strony Polskich legalnych bukmacherów zaintrygowała nas oferta Bukmachera Betfan na rok 2021! Bardzo ciekawe przewidywania, jestem ciekawa czy się z nimi zgadzacie.

Legalny polski bukmacher BETFAN specjalizuje się w wystawieniu nietypowych zakładów w swoim dziale ROZRYWKA. Jesteście ciekawi jakie szanse dają analitycy bukmachera na poszczególne wydarzenia w 2021 roku?

Przewidywania Betfan na wydarzenia WOKÓŁ SPORTU

Mariusz „Pudzian” Pudzianowski jest słusznie kojarzony z marką BETFAN, więc nie mogło zabraknąć typów na wydarzenia z jego życia w 2021 roku. Analitycy bukmachera prognozują, że na 12.9% dojdzie do jego spotkania w klatce z Mamedem Khalidovem.

Rok 2021 to również przede wszystkim EURO. Analitycy BETFAN dają 69.1% szans na to, że Jerzy Brzęczek przestanie po turnieju pełnić rolę selekcjonera i 6.1%, że Robert Lewandowski zrezygnuje z kadry w tym samym czasie.

Ciekawie też zapowiada się 2021 rok dla Igi Świątek, która w ubiegłym roku wygrała Roland Garros. Analitycy BETFAN prognozują, że Polka ma 50% szans na znalezienie się w top 10 rankingu WTA oraz 13.2%, że ponownie wygra którykolwiek z turniejów Wielkiego Szlema.

Przewidywania Betfan na wydarzenia NA CZASIE

Niedziele handlowe to topowy temat dla naszego społeczeństwa. Analitycy BETFAN dają 9.2% szans na to, że zostanie przywrócony handel we wszystkie niedziele.

Zastanawiające jest również to czy powrócą wizy dla Polaków na wjazd do USA. Bukmacherscy analitycy nie są przekonani co do tego, więc uważają, że jest na to 3.6% szansy. A na to, że Joe Bidden odwiedzi nas kraj – zaledwie 6.1% szansy.

Co do odwiedzin, to analitycy BETFAN uważają, że Papież Franciszek przyjedzie w 2021 roku do Polski tak na 18.5%.

A może w tym roku Kuba Wojewódzki weźmie w końcu ślub? Tutaj też szanse są raczej marne (7.6%), ale kto wie…?

Przewidywania Betfan na wydarzenia związane z POLITYKA

Trochę działo się w naszej polityce w ubiegłym roku. Analitycy BETFAN sądzą, że na 27.5% w 2021 roku dojdzie do przedterminowych wyborów parlamentarnych oraz 37% szans na to, że Jarosław Kaczyński przestanie być Prezesem PiS.

A może Wy uważacie inaczej? Wszystkie powyższe przykłady są dostępne w ofercie BETFAN w dziale rozrywka więc możecie się o nie założyć. Oprócz tego czeka Was o wiele więcej równie ciekawych tenisowych (a może i ciekawszych?) typów do obstawienia na rok 2021.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *