Tenisista Karen Khachanov szczęśliwy po wygranym tenisowym meczu

Ostatnie nasze typy bukmacherskie były w 100% trafione , choć jest pewien niedosyt spowodowany przerwanym meczem U. Blancha z P. Lorenzi , w którym nasz typ został rozliczony po kursie 1.0. Cóż ,miejmy nadzieję , że teraz aura pogodowa będzie łaskawsza dla Nas a kolejne Nasze 2 typy przyniosą całkowity zysk a tenis ziemny znów okaże się nie tylko nasza ulubioną dyscypliną sportową , ale również sportem , który przynosi nam dodatkowy zarobek. Zapraszamy na dzisiejsze 2 propozycje, które przygotowaliśmy z myślą o Was

D. Michalski – J. Zieliński

Typ : wygrany set przez Zielińskiego  / dla odważnych Zieliński win

Polski Tour , nawierzchnia ziemna a jeszcze dokładniej , cykl , który przygotowuje naszych rodaków do walki o mistrzostwo Polski. W tym roku MP będą bardzo mocno obsadzone , bowiem swój start na kortach bytomskich potwierdzili najlepsi obecnie nasi tenisiści – Hubert Hurkacz i Kamil Majchrzak. Ten drugi gra już nawet w wyżej wymienionym Poland Tour , gdzie świetnie sobie radzi pewnie wygrywa swoje mecze po 2:0. Niestety wczoraj Jego mecz z Markiem został przerwany i ma zostać dokończony dziś z samego rana. Stawka to półfinał z Rajskim. 1 półfinał z kolei , jest zaplanowany na 10 :30 i zapowiada się nie zwykle ciekawie. Michalski i Zieliński prezentują bardzo podobną formę i zapowiada nam się 3 setowy pojedynek . Naszym zdaniem 23 letni Janek spokojnie powinien ugrać seta , a nawet i może wygrać całe to spotkanie .Dlaczego tak uważamy ???  Janek w błyskawicznym tempie rozprawił się z faworyzowanym Żukiem w ćwierćfinale , a Daniel, 20 letni tenisista wygrał z kolei po 3 setowym meczu z P. Ciasem . Obaj Panowie spotkali się już w tym roku na korcie ,a górą był Zieliński. Janek mimo przegranego 1 seta 0:6 , podniósł się i wygrał 2 kolejne . Teraz również liczymy na taki scenariusz.

 Bet FanLV Bet
Michalski1,45 1,66
Zieliński2,6 2,11

M .BerrettiniK. Kchaczanov

Typ : Berrettini win

W Austrii , na turnieju zorganizowanym przez Dominika Thiema spotkają się 8 i 15 tenisista w rankingu ATP.  Typy bukmacherskie na ten mecz dla nas są oczywiste. Faworytem tego pojedynku będzie Włoch i piszemy to patrząc nie tylko na ranking a na obecną dyspozycję tych graczy. Matteo w tym turnieju idzie jak burza , przewodzi w swojej grupie i na pewno będzie chciał powalczyć o 3 zwycięstwo , wcześniej bowiem odniósł 2 pewne wygrane po 2:0 . Jego rywal już jutro pożegna się z turniejem , odniósł bowiem 2 porażki i w 2 tych meczach zaprezentował się bardzo słabo. Porażkę z Bautistą 0:2 jeszcze możemy zrozumieć , ale już z Nowakiem 1:6,4:6 nie przystoi na takiego tenisistę.  Dziś zagra z najmocniejszym w tej grupie i przy takiej dyspozycji szykuje się kolejne 0:2.

 ForbetBet FanBet ClickTotolotekLV Bet
Berrettini1,271,291,31,31,28
Kchaczanov3,253,253,23,13,2

Niestety w tabelce polskiego turnieju podaliśmy tylko dostępne kursy na wygranie meczu przez danego zawodnika , bowiem mniej popularne turnieje często są uzupełniane z kursami w dniu danego meczu lub tylko nie którzy bukmacherzy mają to w swojej ofercie. My staramy się przygotować dla Was analizę nieco wcześniej.

A Wy jak uważacie ??? Jakie są wasze typy bukmacherskie ? Gracie dzisiaj z Nami??? Zachęcamy do komentowania i dzielenia się Waszymi, tenisowymi kuponami! Powodzenia !

Betclic

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *