Serena Williams i Roger Federer robią selfie na korcie tenisowym

Zapraszamy do krótkie poradnika bukmachera, przygotowanego przez doświadczonego gracza : Jak bezpiecznie grać w zakłady bukmacherskie

Pewnie wielu z Was zastanawia się jak grać, żeby wygrać lub jak grać, żeby nie tracić zainwestowanych w to swoich środków. W poniższych , 10 podpunktach postaram się Wam przedstawić najważniejsze rzeczy , które pozwolą Wam bawić się typowaniem , nie uzależniać się oraz co najważniejsze, nie tracić tego , co zainwestowaliśmy .

1. Budżet

Każdy gracz musi sobie ustalić budżet , czyli środki , które będzie mógł przeznaczyć na typowanie wybranych spotkań podczas danego tygodnia czy miesiąca . Dlaczego jest to tak istotne ? Otóż , możemy być pewni , że nawet utrata wszystkich środków , które mieliśmy w swoim budżecie nie spowoduje , żadnych dodatkowych i nerwowych ruchów z tego powodu. Sytuacja jest gorsza , gdy nie ustalimy budżetu i zaczynamy operować środkami , które były przeznaczone na jakieś płatności czy rodzinne wydatki. Dlaczego? Doświadczeni gracze doskonale wiedzą , że jest wtedy ogromna chęć odzyskania tych utraconych środków , a co za tym idzie – gorsze, siłowe typowanie , które powoduje- 90% szans na zwiększenie, niż odrobienie strat.

2.Odegram się!

Najczęstszy błąd graczy, który niesie za sobą fatalne konsekwencje. Odgrywanie się , to tak naprawdę typowanie pod względem emocji, typowanie bez analiz , które zazwyczaj nie przynosi nam sukcesu , a wręcz przeciwnie… podnosi poziom strat. Pamiętajcie , że lepiej jest ochłonąć , odpocząć i na spokojnie zacząć analizę na spotkania , które odbędą się np. następnego dnia czy weekendu.

3. Analiza

Ciężkie , ale za to jak prawdziwe i kluczowe słowo. Analiza , jest to wgłębienie się w historie danych drużyn , meczów , które już np. rozgrywali między sobą czy też przegląd sytuacji kadrowej danej ekipy. Często taka analiza pozwoli nam wytypować poprawny wynik lub też odpuścić granie tego meczu co pozwoli nam na uratowanie swoich inwestowanych środków. PAMIĘTAJ! Nie analizujesz? To potem miej pretensje tylko do siebie bo grać na chybił trafił można w lotto gdzie inwestujesz 10 zł a nie 50 , 100 czy 500 zł.

4.Gra na żywo

Moim zdaniem jest to – istne przepuszczanie pieniążków , ale wśród czytelników będą na pewno takie osoby , które powiedzą , że większych bredni nie słyszeli.  Kto ma rację ? Ciężko powiedzieć…Ja osobiście zawsze przestrzegam nowych graczy przed wyborem takiej opcji gry. Dlaczego? Moim zdaniem , lepiej jest posłać 1, 2 czy 3 kupony i mieć na cały dzień , czy weekend niż grać na żywo i inwestować środki w przypadkowe zdarzenia bo często się to tak kończy. Sporo osób mówi , że woli iść i obstawić kupon w stacjonarnym punkcie , niż grać online….Przypadek? Nie bo wiedzą z własnego doświadczenia jak się to kończy gdy gra się na żywo.

5. Używki….

Człowiek po alkoholu czy narkotykach nigdy nie będzie tak samo myślał jak człowiek trzeźwy. Pamiętajcie , że inwestujecie swoje środki a nie jakieś internetowe punkty z gry. Lepiej , się napić i spokojnie obserwować wcześnie oddane typy , niż dopiero co typować a potem mieć do siebie pretensje , że na trzeźwo bym nigdy tak nie zagrał…Efekt? Często po alkoholu lądujemy w punkcie..2…Uważajcie na to.

6.Stawiaj co myślisz !

Pomyślicie – głupek. Nie , to czysta prawda. Często pierwsze myśli danego typera są kluczowe i skuteczne . Kombinowanie , zmienianie , zastanowienie się czy pytanie innych o zdanie często kończy się porażką. Oczywiście analizowanie danych spotkań , słuchanie ekspertów jest obowiązkowe ale pamiętajcie , że to zawsze do Was należy ostateczna decyzja i zawsze rób tak byś mógł powiedzieć , że zawsze dałbym tak samo bo tak mi wychodziło po swojej szczegółowej analizie.

7. Tabela zysków i strat.

Zawsze byłem tego przeciwnikiem ….Po co mi to i w ogóle….Efekt? Teraz mam pretensję tylko do siebie…Od kilku miesięcy prowadzę własną tabele zysków ,strat i inwestowanych środków. Co mi to dało? Pełną świadomość tego ile mam , ile zyskałem czy straciłem oraz dokładnie to na czym obecnie stoję.

8. Pożyczki

Broń Boże . NIGDY nie pożyczaj by grać!  Graj tylko za to co masz w budżecie , który ustaliłeś sobie i utrata jego nie spowoduje niczego złego w Twoim życiu. Pożyczanie od kolegów , czy nie daj Boże od banków , parabanków i tak dalej spowoduje , że zaczniesz grać by szybko zarobić , podwoić i spłacić swoje za pożyczone środki. Niestety…taka gra to już nie zabawa , to nałóg , który spowoduje duże straty finansowe , kłopoty życiowe i niestety przegrane zakłady .

9. Nałóg

Wspomniałem o tym w powyższym punkcie. Nałóg to choroba , którą trzeba leczyć i jest to bardzo ciężka walka do powrotu normalności w swoim życiu. Typujesz ? Staraj się tym bawić. Ustalaj budżet , kontroluj go i po prostu zawsze bądź twardy. Wszystko przegrasz? Odpocznij, zrób sobie przerwę. Nie szukaj wtedy grania na siłę , nie uciekaj się do pożyczek  – bo to jest ogromna zguba i prowadzi zawsze do tego…9 pkt. Może lepiej poczekać na nową wypłatę , nowo ustalony budżet i cieszyć się życiem ? 🙂 Odpowiedz sobie sam na to pytanie.

10. Planowanie.

Lubisz typować codziennie ? Lubisz emocje ? To dobrze ! Często ustalamy budżet i tracimy go np. w kilka godzin , dni czy tygodni….No właśnie…a nie lepiej zagospodarować budżetem tak aby na każdy dzień czy weekend mieliśmy chociaż minimalną ilość środków ??? Właśnie wtedy mijamy wszystkie pokusy , siłowe grania czy chęci odgrywania się …Przecież jutro też jest nowy dzień.  

10 punktów , które postarałem się Wam przedstawić i wytłumaczyć pochodzą od doświadczonego typera , który wiele przeżył , wiele widział i chce Wam wszystkim pomóc w świecie hazardu bo bukmacherka wciąga , ale może być również świetną formą rozrywki jeśli robi się to odpowiedzialnie. Pamiętaj również by grać u legalnych bukmacherów na Polskim rynku. Mamy nadzieje , że artykuł pomógł zrozumieć jak bezpiecznie grać w zakłady bukmacherskie.

Chciałbyś się dowiedzieć więcej jak grać żeby wygyrywać zakłady bukmacherskie w świecie tenisa sprawdź nasz kolejny artykuł

Regulamin promocji dostępny tutaj

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *