Andy Marrey krzyczy podczas meczu na korcie tenisowym

Tenis to jedna z najbardziej popularnych dyscyplin sportowych, które obstawiają przez Internet profesjonalni typerzy oraz fani dyscypliny. Coraz większa popularność tenisa wpływa na coraz to lepszą ofertę zakładów bukmacherskich jakie oferują legalni bukmacherzy. Sprawdź jak obstawiać tenis , jakie są rodzaje zakładów tenisowych, dołącz do zabawy i wygrywaj.

Zakłady krótkoterminowe- na wygranie meczu & handicap

Zakłady na wygrany mecz to najpopularniejsza forma obstawiania zakładów w tenisie. Typujesz kto wygra dany mecz w turnieju. W przeciwieństwie do piłki nożnej, w tenisie remis nie jest możliwy. Gracz może albo wygrać, albo przegrać mecz.

Tak jak wspominaliśmy aby osiągnąć sukces obstawiając tenis, należy uwzględnić wiele zmiennych. Przeanalizuj statystyki, zapoznaj się z naszymi aktualnościami aby dowiedzieć się jaka jest forma zawodnika, co mówią statystyki. Niektórzy zawodnicy mają problem z konkretnymi przeciwnikami, często bukmacherzy o tym zapominają ale my trzymamy rękę na pulsie. Sprawdź profil gwiazd by dowiedzieć się jak gracz radzi sobie na danej nawierzchni, jaki jest jego styl i słabe strony.

Handicap

Typowanie wyniku w setach jest tym samym, co zakłady na końcowy wynik w piłce nożnej. Na przykład Nadal wygrywa 3 sety a Federrer wygrywa 2. Może to być świetna droga do znalezienia wartości w zakładach, jeśli masz dużą wiedzę na temat graczy, szczególnie, gdy jeden z zawodników jest faworytem z niskimi kursami, jednak ma tendencję do słabych początków w pierwszych fazach turnieju.

Obecnie często stosowane są zakłady na zwycięzcę pierwszego seta. Gdy znajdziesz gracza, który potrzebuje więcej czasu na rozegranie się, masz spore szanse !

Profesjonalna tenisitka Simona Halep ubrana w czerwoną sukienkę tenisową wykańcza uderzenie tenisowe.

To świetna opcja, która jest przy tym znacznie bezpieczniejsza, co z kolei sprawia, że gra się łatwiej. Wygrane będą tu mniejsze, ale ostatecznie, gotówka wyląduje na koncie gracza a nie u bukmachera.

Kolejne propozycje to ilość gemów w meczu (najczęściej 18,5, 20,5, 22,5), ich ilość w danym secie (6,5, 7,5, 8,5, 9,5). Wszystko to można miksować w stosunku do wskazanego przez was zawodnika. To wszystko sprawia wrażenie, że sama oferta jest szersza

Sprawdź typy jakie znajdują się na naszej stronie i podjemij odpowiednią decyzję

Tenis i zakłady na żywo to genialne połączenie. Wystarczy podstawowa znajomość strategii zawierania zakładów połączona z obserwacją danego meczu, by w przeciągu kilku minut osiągnąć zysk w zakładach na żywo w tenisie. Bukmacherzy oferują szeroką ofertę zakładów na żywo. Możemy typować wynik danego game, ilości gemów w secie/meczu, dokładny wynik seta i wiele innych rynków. Obserwacja meczu połączona z zakładami na żywo pozwala podejmować nam lepsze decyzje. Jeśli do tego dołączysz wiedzę z naszych aktualności, możesz przewidzieć co zdarzy się w kolejnych gemach!  Czasami warto postawić przeciwko graczowi, na którego obstawiliśmy mecz i zgarnąć pewny zysk – niezależnie od wyniku meczu. Kursy w tenisie potrafią zmieniać się bardzo szybko, dlatego zakłady na żywo to świetna okazja do maksymalizowania zysków i świetna zabawa.

Zakłady długoterminowe

W tenisie istnieją również zakłady długoterminowe jednakże  nie są tak popularne jak w innych dyscyplinach. W piłce nożnej już na początku sezonu znamy porządek spotkań poszczególnych drużyn. W tenisie turnieje są rozgrywane w systemie drabinki. Zawodnicy, którzy są wyżej rankingiem są rozstawieni, przez co możemy przewidzieć na kogo dany gracz trafi w dalszej fazie, jednak w momencie stawiania zakładu długoterminowego nie mamy dostępu do większości informacji. Najpopularniejszym przykładem zakładów długoterminowych w tenisie jest typowanie zwycięzcy turnieju. Znając podstawy zasad gry w tenisa zapraszamy do zabawy i możliwości wygranej sporych pieniędzy. Załóż konto u bukmachera, skorzystaj z bonusu powitalnego przy pierwszej wpłacie. Niektórzy bukmacherzy oferują darmowe transmisje meczów. Oglądaj spotkania, sprawdzaj nasze typy, aktualności i obserwuj wydarzenia na korcie !

Dowiedz się więcej jak obstawiać tenis i zapoznaj się z naszym artykułem o kursach bukmacherskich

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *