Agnieszka Radwańska uderza piłkę z serwisu podczas meczu tenisowego

Dowiedz się więcej jakie są kursy bukmacherskie i jak najlepiej obstawiać tenisa.

Tenis jest niesamowicie ciekawą dyscypliną zarówno do grania jak i obstawiania. Gra jest niesamowicie dynamiczna a zworty akcji dostarczają emocji jak i sporych zwycięstw.

Wysokość kursów na poszczególne zdarzenie może różnić się między bukmacherami. Kurs jaki dany bukmacher wystawia obrazuje z jakim prawdopodobieństwem analitycy oceniają danego zawodnika. Im kurs jest niższy, tym szanse zdaniem bukmacherów są wyższe. Często jednak bukmacherzy popełniają błędy w ocenie poszczególnych graczy. Warto więc sprawdzać sugerowane przez nas typy, przeglądać najnowsze rozgrywki oraz profile gwiazd gdyż pozwoli ci to podjąć najlepszą decyzję i wyłapać błędy bukmacherów. Gdy mamy już tenisowe typy, które chcemy zagrać – poświęćmy chwilę na sprawdzenie kursów u różnych bukmacherów. Nawet minimalna różnica może oznaczać obniżoną wygraną. Aby wykorzystywać okazje musisz posiadać konta u kilku bukmacherów. Pamiętaj, żeby obstawiać zakłady  bukmacherskie tenis sprawdzonych bukmacherów. Dzięki temu znajdziesz najlepsze bonusy i promocje bukmacherskie.

Zawodnik tenisowy Hubert Hurkacz odbija piłkę bekhendem

Najniższe kursy tenis

Historyczne wyniki w danym turnieju wpływają na wysokość oferowanych kursów.

Kursy na faworytów potrafią spaść do poziomu nawet 1,01 podczas meczów pierwszych rund Wielkiego Szlema. Dla przykładu bardzo trudno znaleźć kursy na zwycięstwo Hiszpana Rafaela Nadala powyżej 1,20 w Roland Garros w którym jest on faworytem. Większość kursów oscyluje wokół poziomu 1,05-1,10, co znacząco obniża potencjalny zysk z zakładów.

Najwyższe kursy tenis

Wysokie kursy w tenisie możemy znaleźć, kiedy niżej rozstawiony zawodnik gra z zawodnikiem z czołówki rankingu. To jednak nie wszystko. Bukmacherzy dobrze płacą także za przewidzenie przełamania w danym gemie (kursy powyżej 3.0 dla spotkań mężczyzn), za wytypowanie tie-breaka w secie oraz wskazanie dokładnego wyniku jakim zakończy się dany set. Możliwości jest bardzo dużo !

Podsumowując w tenisie możesz obstawiać

  • Zwycięzca meczu
  • Zwycięzca seta
  • Ilość setów
  • Ilość gemów
  • Handicap gemów/setów
  • Wynik gema
  • Dokładny wynik meczu
  • Zwycięzca turnieju

Wybierz swój zakład mądrze. Obstawienie meczu pomiędzy dwoma gwiazdami możesz uznać za dobrą zabawę, ale nie jest to jakoś szczególnie opłacalne, ponieważ kursy są zazwyczaj niższe, niż ma to miejsce w przypadku zawodników z niższym rankingiem. Możesz wykorzystać taki mecz do podbicia kursu na zakładzie wielokrotnym, ale inwestowanie pieniędzy w pojedyncze kupony na starcie Federrer kontra Nadal raczej nie jest najlepszą finansową decyzją.

 Typowe, opłacalne kursy na tenisa oscylują w okolicy 1.50 do 2.50.

Sprawdź najlepsze kursy bukmacherskie w zakładce nowości bukmacherskie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *