Polscy tenisiści w święta - cztery zdjęcia w jednym: Iga Świątek, Łukasz Kubot, Agnieszka Radwańska, Kamil Majchrzak

Święta Bożego Narodzenia to czas odpoczynku i czasu z rodziną . Czy nasi Polscy tenisiści mieli czas odpocząć w te święta, czy pochłonął ich wir treningów w czasie przygotowania do sezonu?

Zaczynając od Igi Świątek zawodniczka spędza czas świąteczny bardzo pracowicie! „Ja wprawdzie jeszcze na korcie, ale życzę Wam spokojnych, pięknych Świąt w możliwie rodzinnym gronie. Dziękuje też za całe wsparcie, jakie od was otrzymuje. Dbajcie o siebie!”

Na Igi instagramie mogliśmy również zobaczyć framgent jej świątecznego treningu.

Łukasz Kubot- najlepszy Polski deblista z kolei święta spędził w rodzinnym gronie i po raz pierwszy w takim składnie, gdyż nie dawno rodzina Kubota się powiększyła o piękną córeczkę. Kubot długo trzymał swoje życie prywatne w tajemnicy ale teraz wiemy, że jego partnerką życiową i narzeczoną jest Magdalena Bieńkowska, modelka i miss Polski 2015.

„Pierwsze święta we troje”, „świąteczny klimat”, „rodzinnie” – takie hashtagi umieściła nasza była czołowa zawodniczka Agnieszka Radwańska obok życzeń świątecznych, które złożyła na Instagramie.

Agnieszka Radwańska przy choince z synkiem

Agnieszkę widzimy na zdjęciu razem z synkiem Jakubem, dla którego będą to pierwsze święta Bożego Narodzenia.

Kamil Majchrzak również spędzał święta w rodzinnym gronie w Piotrkowie Trybunalskim. Nie było to jednak takie oczywiste, gdyż okazało się, że w grudniu zawodnik ma korona wirusa i to z objawami. Kamil spędził 10 dni w izolacji i na szczęście już czuje się lepiej. „W sumie szybko się to potoczyło i cieszę się, że mogłem dotrzeć na święta do Piotrkowa Trybunalskiego i spędzić je z rodziną w tradycyjny sposób. Przyda mi się trochę odpoczynku, zanim wznowię treningi i będę się przygotowywał do nowego sezonu. Mam nadzieję, że się spełni moje świąteczne życzenie i wejdę do głównej drabinki Australian Open” – powiedział zawodnik LOTOS PZT Team, podczas wywiadu dla Tenis PZT TV

Mam nadzieję, że tak jak Polscy tenisiści Wy również mieliście czas na odpoczynek w te święta!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *