Regulamin

Regulamin Serwisu

Portal bukmacherski Tenisbet.com to miejsce dla fanów sportu i zakładów bukmacherskich.

POSTANOWIENIA OGÓLNE

1. Strona Tenisbet.com  to serwis dla wszystkich, którzy interesują się zakładami buchmacherskimi. Informacje zamieszczone na stronie mają charakter informacyjny i rozrywkowy.

2. Strona przeznaczona jest dla pełnoletnich użytkowników polskojęzycznych, zainteresowanych zakładami wzajemnymi, grami losowymi lub grami hazardowymi przez internet w krajach w których zakłady wzajemne, gry losowe lub gry hazardowe są dozwolone.

3. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za sposób i konsekwencje ich użycia.

4. Administracja serwisu może wysyłać użytkownikowi wiadomości informacyjne / newsletter. Użytkownik może ustawić preferencje otrzymywania lub nie newslettera w ustawieniach konta.

4. Portal tenisbet.com nie promuje jakiejkolwiek nielegalnej działalności związanej z hazardem, nie zachęca do udziału w niej i nie udziela jakiegokolwiek wsparcia.

6. Strona tenisbet.com zawiera linki do zewnętrznych stron internetowych, nad którymi jej właściciele ani administratorzy nie mają kontroli i nie mogą przyjąć odpowiedzialności za ich treść. Operator lub operator jest zawsze odpowiedzialny za zawartość tych stron. Po otrzymaniu zgłoszenia naruszeń, będziemy niezwłocznie usuwać takie linki.

POSTANOWIENIA KOŃCOWE

1. Regulamin wchodzi w życie z dniem 30 listopad 2019 r.

2. Administratorzy zastrzegają sobie prawo do wprowadzenia zmian w regulaminie w dowolnym momencie.

3. Każdy użytkownik serwisu ma obowiązek zapoznać się z treścią regulaminu i akceptuje jego warunki.